Get Adobe Flash player
Týmy

FCSB  –  FK Hodonín   4  :  0  (3  :  0)

Branky: 2x Tomáš Měchura, Dominik Smejkal a Petr Slouka

Proti soupeři z MSDL podal starší dorost nejlepší výkon ze všech přípravných utkání a zaslouženě vysoko zvítězil. Postupně se po dvou pěkných kombinačních akcích prosadil Tomáš Měchura a třetí branku stále ještě v prvním poločase vstřelil Dominik Smejkal. Ve druhém poločase jsme zahodili několik dobrých šancí a na konečných 4:0 jsme zvýšili až chvíli před koncem utkání z penalty, kterou proměnil faulovaný hráč Petr Slouka. Zimní posílení kádru staršího dorostu týmu velmi prospělo, protože je větší konkurence na jednotlivých postech a ta není nikdy na škodu. Trenér má navíc možnost volit mezi různými typy hráčů podle soupeře a k tomu bude mít na každé utkání velmi silnou lavičku kvalitních hráčů, kteří mohou rozhodnout o vývoji utkání ve druhém poločase. Věříme, že starší dorost bude podávat ještě lepší výkony než na podzim a podaří se mu udržet dosavadní skvělé umístění v tabulce.