Get Adobe Flash player
Týmy

SK Boršice – FCSB     1 : 5 (1 : 1)

Branky: David Grošov 2x, Martin Čech, Vojtěch Straka a David Zounek

Na závěr soustředění v Ježově nás čekalo tradiční přátelské utkání s většinově starším dorostem Boršic, které hrají 1. třídu dorostu Zlínského kraje. Hned v prvních minutách utkání hraném na skvěle připraveném trávníku jsme udělali chybu v rozehrávce naší obrany a dostali jsme branku na 1:0. Pak jsme ale převzali režii nad průběhem zápasu a do poločasu jsme srovnali na 1:1, přestože jsme měli šance na více branek. Ve druhé půli jsme kontolovali hru a přidali jsme další 4 branky. Jenom škoda, že jsme neproměnili další vyložené šance, které jsme si během utkání vypracovali. To by rozdíl ve skóre mohl být ještě výrazně vyšší. Je ale třeba férově zmínit, že jsme během utkání hraném v tropickém horku mohli hokejově střídat početně silnou lavičku a soupeř tuto možnost neměl, takže zejména ke konci utkání už neměl tolik sil. Na naši hru se celkem dalo dívat, tak věříme, že se budeme ještě zlepšovat a dobrou hru předvedeme i v dalším přátelském utkání, které nás čeká proti ligovým starším žákům Sparty Brno.