Get Adobe Flash player
Týmy

Základní informace o klubu:

Název klubuFC Svratka Brno, z.s.
AdresaSvratecká 198/11, 624 00 Brno
IČO22662278
Číslo účtu43-0820530277/0100
Klub registrován MVČR č.j.VS/1-1/67959/07-R
Klub registrován FAČR č.j.6220431
Klubové barvyčerná, žlutá, bílá

Kontakty – hřiště Brno Žabovřesky:

AdresaFC Svratka Brno z.s., Fanderlíkova 19, Brno
GPS49°12’44″N, 16°34’19″E
SprávceMojmír Fojt
Telefon+420 608 377 064

Kontakty – hřiště Brno Komín:

AdresaFC Svratka Brno z.s., Svratecká 11a, Brno
GPS49°13’2″N, 16°33’6″E
Správce 1Petr Svoboda
Telefon+420 737 343 618
Správce 2Radoslav Modlitba
Telefon+420 721 641 178

Kontakty – vedení klubu:

Výkonný výbor:
Předseda výkonného výboruMiloš Miloš
Telefon
Emailmilos.milos@fcsb.cz
Popis činnosti – předseda oddílu a statutární zástupce, komunikace s úřady, právní a provozní záležitosti klubu
Místopředseda výkonného výboruHana Čurdová
Telefon+420 777 203 734
Emailoxeye@seznam.cz, hana.curdova@fcsb.cz
Popis činnosti – místopředseda oddílu a statutární zástupce, předseda komise mládeže, hlavní administrátor FAČR, ekonom oddílu, přestupy a hostování FAČR
Člen výkonného výboruPavel Crhan
Telefon+420 602 519 912
Emailcrhan.p@seznam.cz
Popis činnosti – sportovní manager – areál Komín, přestupy a hostování – komunikace s oddíly
Člen výkonného výboruVlastimil Ostrý
Telefon+420 602 544 646
Emailv.ostry@seznam.cz
Popis činnosti – ekonom oddílu, žádosti o dotace, smluvní vztahy s nájemci v obou areálech klubu
Člen výkonného výboruJan Votava
Telefon+420 722 755 322
Emailjen.votava@seznam.cz
Popis činnosti – správa sportovního areálu Žabovřesky – žáci, webové stránky klubu
Člen výkonného výboruMarek Anschlag
Telefon+420 604 576 533
Emailanschlagm@seznam.cz
Popis činnosti – správa sportovního areálu Komín, pořadatelská služba Komín
Člen výkonného výboruMarek Havlíček
Telefon+420 606 540 960
Emailmarekhavlicek@seznam.cz
Popis činnosti – správa sportovního areálu Žabovřesky – přípravky
Sekretář klubuZuzana Theimerová
Telefon+420 731 590 431
Emailsekretar@fcsb.cz

Revizní komise:

členovéPetr Haška, Petr Měřínský, Zbyněk Stavinoha

Mládež:

Šéftrenér mládežeMário Rossi