Get Adobe Flash player
Týmy

Jarní část sezóny začne 13/4 a bude se hrát do 22/6. Čeká nás ale ještě podzimní dohrávka zápasu FCSB – Tuřany (nehrálo se u nás kvůli počasí) domluvená předběžně na úterý 7/4/2015 na umělce VUT. Do konce března však musíme dodat soupisku pro jaro 2015, kde může být celkem 28 hráčů. Jako mladíci tam mohou být hráči, kteří v průběhu prvního pololetí roku 2015 dosáhnou 38 let. Napište mi všichni nejpozdějí do 22/3/2015 sms na číslo 737272751 s informací, zda

  • chcete být v kádru pro jaro 2015 (obecně budete schopni v pondělí chodit a akceptujete poločasové střídání 5 hráčů v poli)
  • máte nějaké návrhy na doplnění kádru (přednostně máme zájem o bývalé hráče Žabovřesk a nebo Komína, ale pokud bychom nenaplnili kádr, tak umíme vzít na doporučení stávajících hráčů kádru i talentované čtyřicátníky bez minulosti v těchto klubech)
  • koho chcete jako trenéra do prvního zápasu (mimo odvolaného mocbodového D.O.K.a a stávajícího trenéra Baggia, pokud by se nedostavil k prvnímu zápasu (psal mi, že asi bude mimo ČR a navíc ho asi čeká „seřízení“ kolena)

D.O.K. – zatím nejúspěšnější trenér posledních několika sezón