phone-light
+420 605 464 868
envelope-sharp-light

KLUBOVÁ AKADEMIE FAČR (KATEGORIE 5)

FC SVRATKA BRNO

Naše členská základna má v současnosti více než 450 členů z Brna a okolí. V soutěžním ročníku 2023/2024 má klub 12 věkových kategorií od mini přípravky až po dospělé hrající celkem 29 oficiálních soutěží pod hlavičkou FAČR.

Mládežničtí hráči klubu se pravidelně účastní reprezentačních výběrů městského a krajského fotbalového svazu, jsou vybíráni do projektu Regionální fotbalové akademie pod hlavičkou FAČR sdružující do tréninkového procesu nejtalentovanější jednotlivce kategorie starších žáků a klub se může také pyšnit několika hráči, kteří klubem prošli a aktuálně působí v profesionálních ligových klubech a také v mládežnických reprezentacích České republiky.

pokračujte dále

JAK TO VŠECHNO VZNIKLO?

HISTORIE KLUBU

FC Svratka Brno je fotbalový klub působící na území městských částí Brno-Žabovřesky a Brno-Komín, ale s rozsáhlou členskou základnou z celého Brna i jeho okolí. Vznikl oficiálně v roce 2007, ale v žádném případě se nejednalo o klub, který by chtěl s fotbalem teprve začínat. Byl založen po dohodě dvou fotbalových společenství s velmi dlouhou tradicí, a to FK FC Žabovřesky (od roku 1920) a FC Komín (od roku 1932).

Klub se zaměřuje zejména na všeobecnou výchovu mládeže, mládežnických fotbalových talentů a na rozvoj fotbalu v regionu. Jednotlivé věkové kategorie klubu proto hrají brněnské, jihomoravské, ale i moravskoslezské soutěže a účastní se množství turnajů a akcí po celé republice i mimo ni.

KDE NÁS NAJDETE?

NAŠE AREÁLY

Areál KOMÍN

Tréninkové centrum určené pro tréninky a utkání zejména dorosteneckých a mužských kategorií

AREÁL ŽABOVŘESKY

Tréninkové centrum určené pro tréninky a utkání zejména přípravkových a žákovských kategorií

Areál KOMÍN

Tréninkové centrum určené pro utkání a tréninkové jednotky mužských a dorosteneckých kategorií

AREÁL ŽABOVŘESKY

Tréninkové centrum určené pro utkání a tréninkové jednotky přípravkových a žákovských kategorií
KDE NAJDU AKTUALITY O DĚNÍ V KLUBU?

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

FACEBOOK
INSTAGRAM
KDO PODPORUJE NAŠI ČINNOST

GENERÁLNÍ PARTNEr KLUBU

KDO PODPORUJE NAŠI ČINNOST

PARTNEŘI KLUBU